fotbal | 4:2 | Dortmund - Atlético | 4:2 | dohráno | 20240416T21:00:00+0200 Dortmund vs. Atlético Dortmund vs. Atlético Dortmund Atlético | ||
fotbal | 1:4 | Barcelona - PSG | 1:4 | dohráno | 20240416T21:00:00+0200 Barcelona vs. PSG Barcelona vs. PSG Barcelona PSG | ||
hokej | 1:2 | Pardubice - Třinec | 1:2 | dohráno | 20240416T18:00:00+0200 Pardubice vs. Třinec Pardubice vs. Třinec Pardubice Třinec | ||
hokej | Kladno - Vsetín | dnes 17:00 | 20240417T17:00:00+0200 Kladno vs. Vsetín Kladno vs. Vsetín Kladno Vsetín | ||||
hokej | Pardubice - Třinec | dnes 18:00 | 20240417T18:00:00+0200 Pardubice vs. Třinec Pardubice vs. Třinec Pardubice Třinec | ||||
fotbal | Manchester City - Real Madrid | dnes 21:00 | 20240417T21:00:00+0200 Manchester City vs. Real Madrid Manchester City vs. Real Madrid Manchester City Real Madrid | ||||
fotbal | Bayern - Arsenal | dnes 21:00 | 20240417T21:00:00+0200 Bayern vs. Arsenal Bayern vs. Arsenal Bayern Arsenal |
Časová osa: Archiv online reportáží
- Souhrn
- Fotbal
- Hokej
- F1
- Tenis
- Ostatní
Souhrn
Dortmund - Atlético 4:2
Dohráno,včera
Barcelona - PSG 1:4
Dohráno,včera
Pardubice - Třinec 1:2
Dohráno,včera
Kuděrmetovová - Krejčíková 5:7, 6:4, 6:4
Konec,15.4.
Česko - Finsko 2:3
Dohráno,14.4.
Plzeň - Slavia 1:0
Dohráno,14.4.
Zlín - Pardubice 1:1
Dohráno,14.4.
Olomouc - Jablonec 1:0
Dohráno,14.4.
Ostrava - Karviná 2:2
Dohráno,14.4.
Kanada - Česko 4:0
Dohráno,14.4.
Další reportáže
Fotbal
Dortmund - Atlético 4:2
Dohráno,včera
Barcelona - PSG 1:4
Dohráno,včera
Plzeň - Slavia 1:0
Dohráno,14.4.
Zlín - Pardubice 1:1
Dohráno,14.4.
Olomouc - Jablonec 1:0
Dohráno,14.4.
Ostrava - Karviná 2:2
Dohráno,14.4.
Hradec Králové - Slovácko 1:0
Dohráno,13.4.
Bohemians - Sparta 1:3
Dohráno,13.4.
Ml. Boleslav - Teplice 1:2
Dohráno,13.4.
Č. Budějovice - Liberec 3:2
Dohráno,13.4.
Další reportáže
Hokej
Pardubice - Třinec 1:2
Dohráno,včera
Česko - Finsko 2:3
Dohráno,14.4.
Kanada - Česko 4:0
Dohráno,14.4.
Česko - Německo 4:2
Dohráno,13.4.
Sparta - Třinec 2:3
Dohráno,13.4.
Česko - Německo 1:0
Dohráno,11.4.
Česko - Německo 3:0
Dohráno,11.4.
Třinec - Sparta 2:1
Dohráno,11.4.
Sparta - Třinec 2:3
Dohráno,9.4.
Třinec - Sparta 4:1
Dohráno,7.4.
Další reportáže
F1
Velká cena Japonska Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,7.4.
Velká cena Japonska - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (NED)
Konec,6.4.
Velká cena Austrálie Vítěz: C. Sainz (Ferrari)
Konec,24.3.
Velká cena Austrálie - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,23.3.
Velká cena Saúdské Arábie Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,9.3.
Velká cena Saúdské Arábie - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,8.3.
Velká cena Bahrajnu Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,2.3.
Velká cena Bahrajnu - Kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,1.3.
Velká cena Abú Zabí Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,26.11.
Velká cena Abú Zabí - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,25.11.
Další reportáže
Tenis
Kuděrmetovová - Krejčíková 5:7, 6:4, 6:4
Konec,15.4.
Bouzková - Osoriová 3:6, 6:7
Konec,7.4.
Macháč - Sinner 4:6, 2:6
Konec,27.3.
Macháč - Arnaldi 6:3, 6:3
Konec,26.3.
Macháč - Murray 5:7, 7:5, 7:6
Konec,24.3.
Lehečka - Popyrin 4:6, 4:6
Konec,24.3.
Rubljov - Macháč 4:6, 4:6
Konec,22.3.
Boulterová - B. Fruhvirtová 7:6
Konec,21.3.
Lehečka - Sinner 3:6, 3:6
Konec,14.3.
Lehečka - Tsitsipas 6:2, 6:4
Konec,12.3.
Další reportáže
Ostatní
Nizozemsko - Česko 32:18
Konec,12.4.
Česko - Španělsko 21:31
Konec,11.4.
Canmore - závod s hromadným startem mužů 15 km
Konec,17.3.
Canmore - závod s hromadným startem žen 12,5 km
Konec,17.3.
Canmore - stíhačka mužů 12,5 km
Konec,16.3.
Canmore - stíhačka žen 10 km
Konec,16.3.
Canmore - sprint mužů 10 km
Konec,15.3.
Los čtvrtfinále a semifinále Konferenční ligy
Konec,15.3.
Los čtvrtfinále a semifinále Ligy mistrů
Konec,15.3.
Canmore - sprint žen 7,5 km
Konec,14.3.