tenis | 4:6, 6:7 | Hanfmann - Menšík | 4:6, 6:7 | konec | 20240425T15:00:00+0200 Hanfmann vs. Menšík Hanfmann vs. Menšík Hanfmann Menšík | ||
tenis | 6:4, 1:6, 6:2 | Macháč - Ruusuvuori | 6:4, 1:6, 6:2 | konec | 20240425T11:10:00+0200 Macháč vs. Ruusuvuori Macháč vs. Ruusuvuori Macháč Ruusuvuori | ||
hokej | 3:0 | Česko - Švýcarsko | 3:0 | dohráno | 20240425T14:00:00+0200 Česko vs. Švýcarsko Česko vs. Švýcarsko Česko Švýcarsko | ||
hokej | Slovensko - Česko | dnes 16:30 | 20240426T16:30:00+0200 Slovensko vs. Česko Slovensko vs. Česko Slovensko Česko | ||||
hokej | Třinec - Pardubice | dnes 17:00 | 20240426T17:00:00+0200 Třinec vs. Pardubice Třinec vs. Pardubice Třinec Pardubice | ||||
hokej | Kanada - Česko | dnes 18:00 | 20240426T18:00:00+0200 Kanada vs. Česko Kanada vs. Česko Kanada Česko |
Časová osa: Archiv online reportáží
- Souhrn
- Fotbal
- Hokej
- F1
- Tenis
- Ostatní
Souhrn
Hanfmann - Menšík 4:6, 6:7
Konec,včera
Česko - Švýcarsko 3:0
Dohráno,včera
Macháč - Ruusuvuori 6:4, 1:6, 6:2
Konec,včera
Bejlek - Blinkovová 4:6, 6:3, 6:3
Konec,24.4.
Pardubice - Třinec 3:0
Dohráno,24.4.
Plzeň - Zlín 3:0
Dohráno,24.4.
Vsetín - Kladno 3:4
Dohráno,22.4.
Slovácko - Plzeň 1:1
Dohráno,21.4.
Třinec - Pardubice 2:6
Dohráno,21.4.
Vsetín - Kladno 2:3
Dohráno,21.4.
Další reportáže
Fotbal
Plzeň - Zlín 3:0
Dohráno,24.4.
Slovácko - Plzeň 1:1
Dohráno,21.4.
Pardubice - Ml. Boleslav 1:2
Dohráno,21.4.
Slavia - Olomouc 2:2
Dohráno,21.4.
Liberec - Hradec Králové 0:0
Dohráno,21.4.
Teplice - Č. Budějovice 2:2
Dohráno,20.4.
Jablonec - Zlín 0:0
Dohráno,20.4.
Karviná - Bohemians 1:1
Dohráno,20.4.
Sparta - Ostrava 4:3
Dohráno,20.4.
West Ham - Leverkusen 1:1
Dohráno,18.4.
Další reportáže
Hokej
Česko - Švýcarsko 3:0
Dohráno,včera
Pardubice - Třinec 3:0
Dohráno,24.4.
Vsetín - Kladno 3:4
Dohráno,22.4.
Třinec - Pardubice 2:6
Dohráno,21.4.
Vsetín - Kladno 2:3
Dohráno,21.4.
Rakousko - Česko 2:3
Dohráno,20.4.
Třinec - Pardubice 4:3
Dohráno,20.4.
Kladno - Vsetín 7:2
Dohráno,18.4.
Česko - Rakousko 5:1
Dohráno,18.4.
Pardubice - Třinec 6:3
Dohráno,17.4.
Další reportáže
F1
Velká cena Číny Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,21.4.
Velká cena Číny - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,20.4.
Velká cena Číny - sprint Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,20.4.
Velká cena Číny - kvalifikace na sprint Vítěz: L. Norris (McLaren)
Konec,19.4.
Velká cena Japonska Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,7.4.
Velká cena Japonska - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (NED)
Konec,6.4.
Velká cena Austrálie Vítěz: C. Sainz (Ferrari)
Konec,24.3.
Velká cena Austrálie - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,23.3.
Velká cena Saúdské Arábie Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,9.3.
Velká cena Saúdské Arábie - kvalifikace Vítěz: M. Verstappen (Red Bull)
Konec,8.3.
Další reportáže
Tenis
Hanfmann - Menšík 4:6, 6:7
Konec,včera
Macháč - Ruusuvuori 6:4, 1:6, 6:2
Konec,včera
Bejlek - Blinkovová 4:6, 6:3, 6:3
Konec,24.4.
Kosťuková - Vondroušová 7:6, 6:2
Konec,20.4.
Davidovich Fokina - Macháč
Konec,17.4.
Kuděrmetovová - Krejčíková 5:7, 6:4, 6:4
Konec,15.4.
Bouzková - Osoriová 3:6, 6:7
Konec,7.4.
Macháč - Sinner 4:6, 2:6
Konec,27.3.
Macháč - Arnaldi 6:3, 6:3
Konec,26.3.
Macháč - Murray 5:7, 7:5, 7:6
Konec,24.3.
Další reportáže
Ostatní
Nizozemsko - Česko 32:18
Konec,12.4.
Česko - Španělsko 21:31
Konec,11.4.
Canmore - závod s hromadným startem mužů 15 km
Konec,17.3.
Canmore - závod s hromadným startem žen 12,5 km
Konec,17.3.
Canmore - stíhačka mužů 12,5 km
Konec,16.3.
Canmore - stíhačka žen 10 km
Konec,16.3.
Canmore - sprint mužů 10 km
Konec,15.3.
Los čtvrtfinále a semifinále Konferenční ligy
Konec,15.3.
Los čtvrtfinále a semifinále Ligy mistrů
Konec,15.3.
Canmore - sprint žen 7,5 km
Konec,14.3.